• Nowy
Mountain Light

Lampa Wisząca MAJESTIC GOLD

4 000,00 zł
Brutto

Lampa wisząca MAJESTIC GOLD

Wykwintne złoto i piękno naturalnych kamieni. Książęcy przepych i diamentowy blask kryształu. Mosiężna, szlachetna oprawa utrzymująca w delikatnych objęciach kryształowe szkło, przez które światło roztacza tęczowe refleksy.

Arcydzieło rąk mistrzów zakopiańskich, spadkobierców długowiecznej tradycji w niezwykłym mariażu ze śmiałą linią nowoczesnego designu.

Subtelność i prostota oraz precyzja wykonania połączona ze szlachetnymi kamieniami pozwala cieszyć się spektakularnym efektem we wnętrzach stylowych, jak i nowoczesnych.

Wspaniały element wyposażenia salonu eleganckiego domu, przytulnego hotelu czy wykwintnej restauracji. 

Termin realizacji od 24 godzin do 21 dni w zależności od dostępności i specyfikacji

Ilość
In stock

Użyte elementy to połączenie produktów stalowych z wysokiej klasy elementami mosiężnymi i kryształem.

Elementy stalowe

to przede wszystkim dwa koszyczki które w zależności od potrzeby można pokryć galwanicznie niklem, chromem,srebrem lub złotem 24 carat dla podstawowego wzoru koszyczki są lakierowane metodą proszkową na kolor czarny. Metoda ta zabezpiecza w pełni przed korozją ,ścieraniem i jest bardzo łatwa w utrzymaniu.

Elementy mosiężne

To przede wszystkim taśma mosiężna hiszpańskiej firmy i odlewy mosiężne włoskiej firmy Ghidini. Obie firmy to najlepsze z firm w swoim asortymencie w Europie i na Świecie.

Ozdoby kryształowe

to kryształ z najwyższej półki, wysokoołowiowy gdzie Pb> 30%. Kryształ jest bezpieczny dla otoczenia i użytkowników .

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję